Тешка линија за продажба: 86-15727977959 (регион Европа / Азија / Африка)
Тешка линија за продажба: 86-18266960023 (Регион Америка / Океанија)

MINHUI е основана во 2003 година

  • Photoluminescent еколошки

    Жеџијанг Minhui Светлосен технологија копродукции, ООД.

    MINHUI е основана во 2003 година, вкупната инвестиција е повеќе од 100 милиони јени, што ги опфаќа повеќе од 47 илјади квадратни метри. Таа инсистира на "photoluminescent еколошки "  и тоа е се фокусира на R & D, производство и продажба на долго зарево технологија, за складирање на енергија луминисцентните производи. Ние, исто така, обезбеди релевантни систем решенија за клиентите. Како пионер на складирање на енергија photoluminescent индустрија и пионер на оптоелектронски производи, MINHUI има стекнато повеќе од 100 основни патенти, и има силна сила во областа на специјални безбедносни и сјајот. Нашите производи се добредојдени во странство ...

    Барање Информации Контакт