China Luminous Greenway fabrikë dhe furnizuesit | Minhui Luminous

Greenway me shkëlqim

Përshkrim i shkurtër:

Në vitet e fundit, me zhvillimin e shpejtë të shoqërisë dhe përmirësimin e standardeve të jetesës së njerëzve, greenways janë bërë gjithnjë e më shumë popullor. Greenway është një linear hapësirë ​​e gjelbër e hapur. Ajo është usuall ...


 • Çmimi FOB: GJENI ÇMIMIN E FUNDIT
 • FOB Çmimi: 5-20USD / KGS
 • Moq: 10kgs
 • Furnizimi Aftësia: 200tons Per Year
 • Porti: Ningbo, SHANGHAI, Etc
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union, ETJ
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Në vitet e fundit, me zhvillimin e shpejtë të shoqërisë dhe përmirësimin e standardeve të jetesës së njerëzve, greenways janë bërë gjithnjë e më shumë popullor. Greenway është një linear hapësirë ​​e gjelbër e hapur. Ajo është themeluar zakonisht përgjatë korridoreve natyrore dhe artificiale të tilla si riversides, lugina, kreshtat, dhe rrugët piktoreske. Ajo ka një peizazh rekreative linjë për këmbësorët dhe çiklistët. Kjo është një bartës efektive që mund të mbrojë ekologjinë, për të përmirësuar jetesën e njerëzve dhe zhvillimin ekonomik të përkryer. Për zhvillimin e Greenway, ne kemi zhvilluar një seri të kurvar shkëlqen rrugor, rrënojat që shkëlqen, pebbles shkëlqen, e specializuar granula elastike shkëlqen dhe produkte të tjera të gjata Afterglow për greenways.

  Skuqje Pebble Darkness-1Skuqje Pebble Daytime-2
  Ngjyrë shkëlqimi me guralecë errësirë  Colored Glow Pebble ditës
  Skuqje Pebble Daytime-1Skuqje Pebble terrin-2
  Glow rrënoja DitësGlow rrënoja Darkness


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Request Information Na kontaktoni