China fabrikë transferimin termike Film dhe furnizuesit | Minhui Luminous

Thermal Film Transfer

Përshkrim i shkurtër:

Thermal vetë-ngjitës film transferimi seri photoluminescent është bërë nga cilësi të lartë stroncium aluminat pigment Amazing cila është prodhuar nga Minhui përzierja me nxehtë shkrihet. Ky produkt ka tran ...


 • Çmimi FOB: GET LASTEST PRICE
 • Çmimi FOB: US $ 4-50 / SQM
 • Moq: 10SQM
 • Furnizimi Aftësia: 35,000SQM Per Muaj
 • Port: Ningbo, SHANGHAI, etj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union, etj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Thermal vetë-ngjitës film transferimi seri photoluminescent është bërë nga cilësi të lartë stroncium aluminat pigment Amazing cila është prodhuar nga Minhui përzierja me nxehtë shkrihet. Ky produkt ka performancë të transferueshme, i cili është i përshtatshëm për vulosje e nxehtë në rroba dhe veshje dekorim.

  transferimin termike seri vetë-ngjitës lista Photoluminescent film

  model Trashësia
  (mm)
  Szie Intensiteti Afterglow
  (mcd / ㎡)
  Paraqitja
  (Daytime)
  Me ngjyra të ndezura Color
  (Night)
  10 min 60min
  TF-G150 0.17 0.61M * 10M > 150 > 20  E verdhe e lehte
  E verdhe e lehte
   Yellow-green
  Yellow-green
  TF-B150 0.17 > 120 > 17

  standarde Test i ndriçimit: DIN67510-1

  Karakteristikat:

  1. Performanca e shkëlqyer transferimin e nxehtësisë, të përshtatshme për të gjitha llojet e pëlhura tekstile, nuk kufizohet nga ngjyra e substrate të shtypura, fuqinë e shkëlqyer që mbulon, veçanërisht i përshtatshëm për uniformat e ekipit sportive, logo, model i vetëm, veshje dhe stolisje veshje me vulosje të nxehtë.

  2.Resistance për fërkim, Larje me dorë, larë makinë dhe mund të lahen me metoda të ndryshme të pastrimit, nuk do të thyer ose të vijnë për të unglued në mjedisin e temperaturë të lartë.

  3. Machine gdhendur dhe dora gdhendur janë të përshtatshme, transferimin e nxehtësisë dhe hekur elektrike të dy mund vulosje.

  4. lëndë të parë të këtij produkteve janë të gjitha materiale ekologjikisht miqësore, nuk ka siklet nëse kontaktuar me lëkurë, nuk ka dëm për të lëkurës.

  5. Amazing ngjyra, luminance, specifikimet dhe dimension mund të personalizohet.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Request Information Na kontaktoni